Приход от титлата при децата от музея
#31 Removed user 20.05.2012 12:14
Man Utd
76 Posts

Децата са бъдещето.А в облас Монтана има първенсво до 10г. до12г. до14г юноши младша,старша и т.н.А юношите младша на ФК Монтана играят в регионално първенство от 4 области Видин,Враца,Плевен и Монтана.И плюс това играят за купата на България.А като зрители е имало между 50 и 500 зрители.В детските и юношески мачове си нямате на идея какви мачове стават по-са интересни от "А"РФГ.

#32 Removed user 26.05.2012 03:54
Spitfires
3087 Posts

<blockquote><h3>THE SAINTS написа:</h3>Опитвате се под предтекста , че го правите за новите да си скалъпите някой друг
кредит за закъсалите отборчета ....... не гледам деца , до 14г. - нз вие къде ги
гледате - но явно сте капацитети и много разбирате ....... ма съм сигурен - че
хоите си гледате роднините ...... по ТВ под 14г. деца не съм гледал да дават ,
нито съм чувал , нито в вестници съм чел - ПРОФЕСОРИИИИ ... с ударение на И-то

Идеята е глупава , без никви аргументи в подкрепа и 100 пъти предлагана и
отхвърляна .... кво се пънете .... чак не сте актуални а , смешни вече ......</blockquote>
Това, че сме таква капана д-ва и не дават бъдещето на страната и на спорта не означава, че друго хора не ходят да гледат ;)
Това ,че всеки се опитва да измъкне кредит мисля, че е глупаво , но щом така си мислиш... за мен да речем не е проблем дали ще вземе 20кредита от музея или 100, но за един нов потребител това ще е много... ;)
Беше предлагано преди, но тогава нямаше таван на прихода от музея и дори и аз бях против да се взимат кредити и от децата...
А това, че няма да бъде обърнато внимание е ясно... то тук на това, което хората го искат не се обръща внимание , а се въвеждат куп глупости, които само отказват хората от играта ;)

#33 Removed user 26.05.2012 09:34
Red lasers
1030 Posts

Издържайте си отборите като мъже ....... не ревете да ви ги издържат децата смешно е .....

#34 Removed user 26.05.2012 11:12
Spitfires
3087 Posts

<blockquote><h3>THE SAINTS написа:</h3>Издържайте си отборите като мъже ....... не ревете да ви ги издържат децата
смешно е .....</blockquote>
Отново казвам ,че не го искам и правя заради мен... аз отбора с иго издържам и немога дасе оплача от нищо... целта беше всички отбори да наблягат на децата си, а по-носите да имат някакъв приход в повече като вземат трофей там. това е ;)

(beer) (beer) (beer)

#35 Removed user 26.05.2012 13:22
Dirt devils
1785 Posts

<blockquote><h3>THE SAINTS написа:</h3>Издържайте си отборите като мъже ....... не ревете да ви ги издържат децата
смешно е .....</blockquote>
струва ми се,че не ти допада конкуренцията(puke) (puke) (puke) жалък си(puke) (puke) (puke)

#36 Removed user 26.05.2012 16:35
Red lasers
1030 Posts

Капацитет :D ..... тебе децата ти ли те издържат ? .... ти в ръка нещо друго освен чаша , вилица и дистанционно хващал ли си ?

#37 Liverpool92 26.05.2012 17:17
Liverpool92
1556 Posts
Since 09.07.2009

Ти пък твоите деца ги оставяш гладни ли ? :D Защото не ги развиваш ти е все едно;)

#38 Removed user 26.05.2012 17:58
Red lasers
1030 Posts

Моите деца имат всички необходими условия .... виж ми училището ;) .... аз на тях , не те на мен .....

#39 Removed user 26.05.2012 18:25
Dirt devils
1785 Posts

<blockquote><h3>THE SAINTS написа:</h3>Капацитет ..... тебе децата ти ли те издържат ? .... ти в ръка нещо друго
освен чаша , вилица и дистанционно хващал ли си ?</blockquote>
хващал доста работи за разлика от теб:D а ти я ми кажи какво си хващал???аз поне хващам и чашка и вилица и дистанционно,защото имам:D но ти си една мишка и нямаш нищо за разлика от мен и хващаш един ***********(puke) (puke) (puke) (puke) (puke) писна ми от теб бе(puke) (puke) (puke)твоите деца във виртуалния живот си имат всичко,докато моя син в реалния живот си има всичко...ай сега ************ моля господата модератори да не ми трият коментара,защото този просто ме предизвика да му кажа тези приказки.моля да накажете и него и мен за спам....просто не се сдържах(puke) (puke) (puke)

#40 Removed user 10.06.2012 14:01
Spitfires
3087 Posts

Админе.... 92% от хората са гласува , че са съгласни за това предложение, а дори не си написал едно коментарче... + това нали има съветници... нека поне те да се вземат в ръце, че ако чакаме на админа да подобрява играта и да се развиваме и да вървим нагоре май няма да стане....